Kādi ir iegumumi no smieklu jogas?

Sniedz prieku un laimi

Palīdz Tev būt priecīgam un dzīvot tagadnē

Sniedz Tev garīgu un fizisku relaksāciju

Uzlabo imunitāti - Tava ķermeņa spēju cīnīties ar infekcijām

Samazina stresu un stresa ietekmi uz ķermeni

Palīdz atbrīvoties no liekā svara, 10 minūtes smieklu ir pielīdzināmi 20 minūtēm intensīvai skriešanai

Uzlabo attiecības un iedrošina dibināt kontaktus

Smiekli un rotaļīgums

Lai ievērojami uzlabotu savu laimes sajūtu un veselību ar smieklu palīdzību, tev katru dienu nepārtraukti ir jāsmejas vismaz 10-15 minūtes. Tiem ir jābūt skaļiem, enerģiskiem smiekliem ar vēdera, diafragmas muskuļu izmantošanu.

Jo vairāk tu smejies, jo vieglāk tevi var sasmīdināt. Jo vieglāk tevi var sasmīdināt, jo vieglāk tev ir palīdzēt citiem cilvēkiem smieties.

3 iemesli kāpēc nodarboties ar Smieklu Jogu

POZITĪVI UZLĀDĒJIES

Smieklu joga dod tev iespēju līdzīgi domājošu cilvēku kompānijā no visas sirds un rotaļīgā veidā izsmieties. Smiekli ir lipīgi, un tie rada pozitīvas emocijas.

ESI LAIMĪGS

Mūsdienu augstas spriedzes un stresa pilnajā pasaulē, mums nav daudz iemeslu pasmieties. Smieklu joga ļauj jums apzināti izraisīt smieklus ar smieklu jogas vingrinājumu palīdzību. Tādējādi mēs varam izvēlēties, kad savā dzīvē ienest smieklus, prieku un laimi, tā vietā, lai gaidītu, kad tas notiks spontāni.

ESI VESELS

Nepārtraukta smiešanās katru dienu vismaz 10 minūšu garumā nodrošina ievērojamas psiholoģiskās un fizioloģiskās izmaiņas, piemēram, palielina skābekļa uzņemšanu asinsvados, muskuļu relaksāciju, uzlabo asinsriti un veicina endorfīnu – “laimes hormonu” izdalīšanos ķermenī.

Vienkāršākais veids, kā iegūt laimes sajūtu un uzlabot savu veselību, ir atnākt un pievienoties Smieklu jogas nodarbībām! HoHoHaHaHa.

Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, tikai vēlme kārtīgi izsmieties!

Piesakies nodarbībām

Smieklu Jogas nodarbības

14.9979.99

notīrīt
SKU: N/A Category: