KAS NOTIEK SMIEKLU JOGAS NODARBĪBĀ?

Smieklu Jogas nodarbību vada Smieklu Jogas skolotājs, kurš izskaidro un dod komandas, lai sāktu un pabeigtu dažādus Smieklu Jogas vingrinājumus

Smieklu Jogas vingrinājumi tiek izpildīti vieglā, patīkamā, rotaļīgā veidā. Smieklu Joga veicina bērnišķīgu rotaļīgumu, kas palīdz  smieties sirnīgi un dabīgi. Smieklu Jogas nodarbībās mēs apvienojam smieklu vingrinājumus un jogas dziļās elpošanas tehniku ar stiepšanās vingrinājumiem un vieglām aerobikas kustībām. Šie vingrojumu palīdz piegādāt vairāk skābekli visām ķermeņa šūnām, audiem, orgāniem un liek justies enerģiskam un laimīgam.

Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, tikai vēlme kārtīgi izsmieties!

Klasiska Smieklu Jogas nodarbība sastāv no 5 posmiem:

1.Iesildīšanās vingrinājumi plaudējot.

Aplaudēšana, plaukstas paralēli viena otrai, pirksti pret pirkstiem, stimulējot akupunktūras punktus mūsu rokās, lai palielinātu enerģijas līmeni.

2.Dziļās elpošanas vingrinājumi.

Smieklu vingrinājumi mijas ar dziļās elpošana vingrinājumiem, lai palīdzētu “izskalot” plaušas un dotu fizisku un garīgu atslodzi.

3.Bērnišķīgs rotaļīgums.

Viens no Smieklu Jogas galvenajiem mērķiem ir attīstīt bērnišķīgu rotaļīgumu, kas palīdz mums smieties bez iemesla.

4.Smieklu Jogas vingrinājumi.

Trīs veidu Smieklu Jogas vingrinājumi:
1. Jogā balstīti – Iegūti no jogas pozām.
2. Rotaļīgi, jautri vingrinājumi
3. Vērtībās balstīti smieklu vingrinājumi

5.Smieklu meditācija un relaksācija.

Smieklu meditācijas laikā – smiekli jūs iemieso un pilnībā pārņem visu jūsu būtību. Kam seko liela laimes sajūta un atslābums, miers uz vairākām stundām. Pacilāts garstāvoklis visas dienas garumā!

SMIEKLU JOGAS NODARBĪBAS

Nodarbības ilgums – 1 stunda.
Smieklu Jogas nodarbībās mēs apvienojam smieklu vingrinājumus un jogas dziļās elpošanas paņēmienus ar vieglām aerobikas kustībām. Šie vingrojumu palīdz piegādāt vairāk skābekli visām ķermeņa šūnām, audiem, orgāniem un liek justies enerģiskam un laimīgam. Smieklu Jogas vingrinājumi tiek izpildīti vieglā, patīkamā, rotaļīgā veidā.​
Lasīt vairāk

Smieklu Jogas nodarbības

14.9979.99

Smieklu Jogas nodarbībās mēs apvienojam smieklu vingrinājumus un jogas dziļās elpošanas paņēmienus ar vieglām aerobikas kustībām. Šie vingrojumu palīdz piegādāt vairāk skābekli visām ķermeņa šūnām, audiem, orgāniem un liek justies enerģiskam un laimīgam. Smieklu Jogas vingrinājumi tiek izpildīti vieglā, patīkamā, rotaļīgā veidā. Smieklu Joga veicina bērnišķīgu rotaļīgumu, kas palīdz smieties sirnīgi un dabīgi.
Nodarbības ilgums – 1 stunda.
Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, tikai vēlme kārtīgi izsmieties!
Lasīt vairāk

notīrīt
SKU: N/A Category: