SMIEKLU JOGA TAVĀ UZŅĒMUMĀ

SMIEKLU JOGA UZŅĒMUMA PASĀKUMOS

Pārsteidz savus darbiniekus vai klientus ar oriģinālu pasākuma aktivitāti. Smieklu Joga būs aizraujoša sastāvdaļa Jūsu uzņēmuma korporatīvajos pasākumos, jubilejas ballītēs, sporta spēlēs un citos Jums nozīmīgos notikumos!

Lorem ipsum dolor sit amet, accumsan non suspendisse lorem, aliquam vestibulum porta iaculis ut, dapibus elit enim. Lorem ipsum dolor sit amet, accumsan non suspendisse lorem, aliquam vestibulum porta iaculis ut, dapibus elit enim. Lorem ipsum dolor sit amet, accumsan non suspendisse lorem, aliquam vestibulum porta iaculis ut, dapibus elit enim. Lorem ipsum dolor sit amet, accumsan non suspendisse lorem, aliquam vestibulum porta iaculis ut, dapibus elit enim.

“Ledus laušanas”, aktivizēšanās nodarbības

Ideāls sapulču, konferenču vai semināru sākums, kas ātri aktivizēs dalībniekus un ieslēgs labu garastāvokli, un uztvert spējīgu psiholoģisko stāvokli.

Ievada radošā darbnīca

Dalībnieki izmēģina vienkāršas, iedarbīgas un zinātniski atzītas atbrīvošanās no stresa, emocionālās inteliģences attīstīšanas, sasaistes spējas nostiprināšanas un snieguma uzlabošanas stratēģijas.

Improvizācijas radošās darbnīcas

Pamodinot smadzeņu labo puslodi, šī radošā darbnīca aktivizē kreativitātes, intuitīvās lēmumu pieņemšanas īpašības, empātiju un prieku, lai uzlabotu komandas sadarbību.

Individuālas prezentācijas

Īpaši tavai organizācijai pielāgotas radošās darbnīcas prezentācijas veidā. Piemēru tēmas ietver: veselība un labklājība, stresa noņemšanas līdzekļi, komandas izveide un augstākais sniegums

SMIEKLU JOGA BIZNESA DARBĪBAS VEICINĀŠANAI

Smieklu Joga ir vispasaules fenomens, ko veiksmīgi praktizē vairāk nekā 100 dažādās valstīs. Tas ir spēcīgs ierocis, kas palīdz biznesa cilvēkiem samazināt stresu darba vietā un izveido radošu, priecīgu enerģisku un produktīvu komandu.

BBC un Google Offices to izmanto, Oprah Winfrey ir to izmēģnājusi un atzīst par noderīgu, Britu aktieris John Cleese atzīst to par labu esam. Šis inovatīvais koncepts ir ticis plaši atzīts visur pasaulē un par to ir rakstīts prestižās publikācijās- TIME Magazine, The New Yorker, National Geographic, Wall Street Journal, Daily Telegraph un daudz kur citur.

4-12 NEDĒĻU ATVESEĻOŠANĀS PROGRAMMA

Mērķis: Nodrošināt unikālu un efektīvu programmēšanu darbinieku veselības uzlabošanai, korporatīvās kultūras paaugstināšanai un ilgstošu pozitīvu organizatorisko pārmaiņu radīšanai.

Galvenais saturs: Mūsu programmas ir individuāli izstrādātas katras organizācijas konkrētām vajadzībām un izaicinājumiem, un tās ietver Smieklu jogas, grupu fitnesa, meditācijas un vadītās vizualizācijas un/ vai hipnoterapijas maisījumu, kas tiek pasniegts katru nedēļu 4-12 nedēļu garumā.

12 MĒNEŠU VISAPTVEROŠA SMIEKLU JOGAS INICIATĪVA

Mērķis: Nodrošina risinājumu organizācijām, kuras vēlas īstenot regulāru Smieklu jogas programmēšanu darbavietā.

Galvenais saturs: SIA Smieklu Joga nodrošina privātu sertificētu Smieklu jogas līderu apmācību programmas pastāvīgajiem dalībniekiem. Pēc veiksmīgas apmācības pabeigšanas, Smieklu Jogas programmas vēstnieki būs kvalificēti vadīt uzņēmuma Smieklu Jogas nodarbības. SIA Smieklu Joga uzrauga un atbalsta programmas īstenošanu ar periodisku koordinatoru kvalifikācijas paaugstināšanas nodarbību un pastāvīgas programmas novērtēšanas palīdzību.

7 LIELISKI IEMESLI, LAI IEVIESTU SMIEKLU JOGU SAVĀ ORGANIZĀCIJĀ

UNIKĀLI FAKTI PAR SMIEKLU JOGU JŪSU BIZNESAM

  • Paaugstināta peļņa, ieguldītā nauda efektīvi atmaksājas un aizņem mazāk laika.
  • Ātri samazina stresu un persona izjūt ieguvumus jau pēc pirmās sesijas.
  • Zinātniski pierādīta ar izmērāmiem rezultātiem.
  • Uzlabots darba sniegums.
  • Uzlabota komunikācija un komandas darbs.
  • Viegli praktizēt.
  • Ikviens to var darīt un tas ir JAUTRI!

Lai saņemtu plašāku informāciju par individuāli izstrādātām korporatīvajām programmām darbavietām vai informāciju par Smieklu Jogu un smieklu apmācību, lūdzu, sazinieties ar mums.​

PIESAKI SMIEKLU JOGU