PAR MUMS

Artūrs Laimīgais ir Smieklu jogas pamatlicējs Latvijā un uzņēmuma ‘’Smieklu Joga’’ dibinātājs

Artūra Laimīgā mērķis ir atnest smieklus, prieku, laimi un labu veselību cilvēkiem visā pasaulē.

Artūrs strādā ar korporatīvajiem klientiem, valsts iestādēm, brīvprātīgo organizācijām un fiziskām personām. Viņš ir apmācījis vairāk nekā 100 cilvēku, kas ir kļuvuši par veiksmīgiem Smieklu jogas nodarbību instruktoriem. Artūrs kopumā novadījis vairāk nekā 300 Smieklu jogas nodarbību, filmējies un sniedzis interviju TV kanāliem BBC, LTV, LNT, TV3, TV24, ‘’Čaula TV’’, portāliem ‘’E-padomi’’ un ‘’Delfi’’, piedalījies TEDx sarunu šovā par tēmu “Unikālais saziņas spēks caur smiekliem”.

Viņa vislielākais sasniegums ir Smieklu jogas nodarbības novadīšana 5000 cilvēkiem vienlaikus!!!

 

Artūrs ieguvis bakalaura grādu psiholoģijā un tiesību zinātnēs. Smieklu jogas praksi viņš apguvis Indijā pie šīs metodes pamatlicēja – indiešu ārsta Dr. Madana Katarias (Madan Kataria), kurš to sāka praktizēt 1995.gadā, apvienojot jogas dziļo elpošanu ar īpašiem smieklus izraisošiem vingrojumiem. Patlaban ar šo veselību veicinošo metodi cilvēki nodarbojas jau vairāk nekā 100 pasaules valstīs.

 

ATSAUKSMES

Jogas skolotāja Jolita

Apguvu Smieklu jogas līdera kursu Rīgā, Latvijā, pie Artūra Laimīgā - tā bija iespaidīgākā apmācība, kādu esmu piedzīvojusi! Viss piepildījies, kā solīts. Tika padziļināti apskatīti jautājumi: kas ir Smieklu joga, ar ko tā ir īpaša, kāpēc to nepieciešams regulāri praktizēt, kā tā ietekmē cilvēku, pat - kā mēs varam mainīt pasauli uz labo pusi ar ‘’smieklīgu’’ jogu. Daudz praktisku nodarbību. Artūrs iedvesmoja mani Smieklu jogas nodarbību vadīšanai: jau pēc divām nedēļām es novadīju Smieklu jogu Lietuvā, Klaipēdā, 20 cilvēkiem. Ar katru nedēļu cilvēku skaits pieaug. Un cilvēki man teica - kāda brīnišķīga lieta ir Smieklu joga, paldies tev, Artūr, ka atvedi Smieklu jogu uz Klaipēdu! Paldies par visu!

Uzņēmējs Arnis

Es apguvu Smieklu jogas līdera apmācības pie Artūra Laimīgā. Novēlu visiem iegūt to pašu, ko ieguvu es - pozitīvas emocijas, kārtīgi izsmieties un arī turpināt dzīvot uz tāda pozitīvisma viļņa!

Psiholoģijas doktore Guna Svence

Smieklu jogas līderu apmācība bija lieliska pieredze. Paldies tev, Artūr, par šo fantastisko pieredzi, ko es ieguvu tavos kursos! Smieklu jogas metodes es jau esmu pielietojusi darbā ar maģistratūras studentiem, kā arī vienai skolotāju grupai. Ievēroju, ka šīs metodes ir kā ''atvērējmehānisms'', lai cilvēki ‘’izlīstu’’ no savas ‘’čaulas’’, un smiekli ir tie, kas atbrīvo. Paldies, Artūr, tu esi lielisks treneris!

"Swedbank", Ilona:

Liels paldies par fantastisko Smieklu jogas nodarbību! Mums visiem ļoti, ļoti patika. No sirds vēlu jums panākumus!

"Bez Tabu", Diāna:

"Bez Tabu” kolektīvam ļoti patika Smieklu jogas nodarbība, ieguvām lustīgu garastāvokli visai dienai!

SIA "Vīlands Associates", Santa:

Smieklu jogas nodarbība bija super! Mēs un ‘’Coca-Cola HBC Latvija’’ esam apmierināti ar ‘’Fuze Tea’’ promocijas pasākuma rezultātu. Paldies par veiksmīgo sadarbību!

AS "Latvenergo", Dace:

Paldies par Smieklu jogas nodarbību! Paldies, jūs brīnišķīgi novadījāt nodarbību, esam izsmējušies, izvingrinājušies un pozitīvi uzlādēti!

"ERGO Insurance SE", Jolanta:

Paldies, bija ļoti, ļoti forši un pozitīvi uzlādējoši! Kaut kas jauns. Smieklu jogas komandai lipīgi smiekli :)!

MŪSU KLIENTI