PAR MUMS

Artūrs Laimīgais ir Smieklu Jogas pamatlicējs Latvijā un SIA Smieklu Joga valdes priekšsēdētājs.

Artura Laimīgā mērķis ir atnest smieklus, prieku, laimi un labu veselību cilvēkiem visā pasaulē.

Arturs strādā ar korporatīvajiem klientiem, lielākie no kuriem – Rimi, Coca-Cola, Latvenergo, valsts iestādēm, brīvprātīgo organizācijām un fiziskām personām. Viņš ir apmācījis vairāk nekā 100 cilvēkus, kas ir kļuvuši par veiksmīgiem Smieklu jogas nodarbību instruktoriem. Turklāt viņam bija gods novadīt vairāk nekā 500 smieklu jogas nodarbības, nofilmēties un sniegt interviju BBC, Latvijas valsts televīzijas ziņām, LNT, TV3, TV24, Čaula TV, E-padomi, Delfi, Vakara Ziņas un TEDx sarunu Unikālais saziņas spēks caur smiekliem”.

Viņa vislielākais sasniegums ir Smieklu jogas nodarbības novadīšana 5000 cilvēkiem!!!

ATSAUKSMES

Jolita Benetiene, Jogas skolotāja

Es izgāju Smieklu Jogas Līdera apmācības Rīgā, Latvijā pie Artūra Laimīgā. Viss piepildījies, kā solīts! Tika padziļināti apskatīti jautājumi: kas ir Smieklu Joga, ar ko tā ir īpaša, kāpēc to ir nepieciešams regulāri praktizēt, kā tā ietekmē cilvēku, pat kā mēs varam mainīt pasauli uz labo pusi ar Smieklīgu Jogu. Daudz praktisku nodarbību. Lai nostiprinātu iegūtās zināšanas, tai skaitā patstāvīga Smieklu Jogas nodarbības vadīšana. Faktiski tā bija iespaidīgākā apmācība, kuru esmu izgājusi! Arturs iedvesmoja mani Smieklu Jogas nodarbību vadīšanai, jau pēc 2 nedēļām es novadīju Lietuvā, Klaipēdā Smieklu Jogu ar 20 cilvēkiem, ar katru nedēļu civēku skaits pieaug. Un cilvēki man teica - kāda brīnišķīga lieta ir Smieklu Joga, paldies tev Artūr, ka atvedi Smieklu Jogu uz Klaipēdu. Paldies par visu!

Santa Pakalna, Projektu asistente, SIA Vīlands Associates

Labdien, Artūr! Mēs un FuzeTea Coca-Cola bijām apmierināti ar iznākumu. Milzīgs paldies par veiksmīgo sadarbību.

Ineta Meldere, psihoterapeite

Viss bija ļoti feini un profesionāli! Kopumā man viss patika un iegūtās zināšanas un parasmes varu izmantot savā profesionālajā darbībā. Savās individuālajās konsultācijās stāstu par Smieklu Jogu, izpildām vigrinājumus un kopā smejamies, tas rada pozitīvu atmosfēru un radošu gaisotni kolektīvā.

Karina Mošenkova, frizūru meistare

Artūr,milzīgs PALDIES,par ieguldīto darbu. Paldies par Tavu būtību.Paldies,ka Tu radi Laimi apkārtējiem cilvēkiem. Paldies, par to svētīgumu ar ko Tu dalies. Es esmu tiešām LAIMĪGA, ka sastapu visus. ENERĞISKUS, POZITĪVUS cilvēkus. Novēlejums Artūram Laimīgajam.:Lai sastaptie cilvēki Tavā dzīvē, nēsā Tevi uz rokām, Tu esi to pelnijis. Darbs, ko Tu dari ir neizmērams naudā. Lai Tev daudz pozitīvu, laimīgu,priecīgu, lielisku,fantastisku, foršu, Smieklu Jogas līderu apmācības specistus radīt Paldies Artūr, tu vienkārši esi lielisks. Tas bija pozitīvs šoks manam prātam. ES esmu tagad patiesi laimīga!!!

Edgars Daudišs, pasākumu vadītājs

Artūrs, tu esi ļoti iedvesmojošs! Esmu vadījis Smieklu Jogas nodarbību dažādos pasākumos, visiem tā ļoti patīk, jo mums vienmēr izdodas kārtīgi izsmieties, pozitīvi uzlādēties. Man patīk tavi videoklipi, no viņiem es varu daudz uzzināt un gūt iedvesmu. Paldies par tavu fantastisko Smieklu Jogas Līderu apmācību kursu!

Guna Svence, Psiholoģijas doktore, lektore

Izietās Smieklu Jogas Līderu apmācības bija lieliska pieredze. Paldies tev Artūr par bagāžu, ko es ieguvu tavos kursos! Smieklu Jogas metodes es jau esmu izmantojusi maģistratūras studentiem un vienai skolotāju grupai. Ievēroju, ka šīs metodes ir kā ''atvērējmehānisms'', lai cilvēki atvērtos no kaut kādas savas čaulas un smiekli ir tie, kas atbrīvo. Paldies, Artur, tu esi lielisks kā treneris!

Arnis Mielēns, uzņēmējs

Es izgāju Smieklu Jogas Līdera apmācības kursu pie Artūra Laimīgā. Es novēlu visiem iegūt to pašu ko ieguvu es - pozitīvas emocijas, kārtīgi izsmieties un arī turpināt dzīvot uz tāda pozitīvisma viļņa!

Aldis Ķeviņš, dziednieks, filozofs, rakstnieks

Es esmu ieguvis augstākās gradācijas Smieklu Jogas Līdera sertifikāts ar ko nodarboties pa Latviju un citur Pasaulē. Es esmu ieguvis visaugstāko gradāciju, es esmu smējies tā, kā vēl nekad agrāk neesmu smējies un es iesaku visiem, iespējami daudz cilvēkiem nodarboties ar Smieklu Jogu, smieties, pasmieties par sevi, par savām problēmām, pasmieties vienkārši par dzīvi un uzlabot viņu. Saprotiet, ir jāpasmejās par sevi par to ka tu esi dzīvs, vienkārši par to ka tu esi laimīgs, jo vairāk cilvēki Latvijā smiesies, jo Laimīgāka, bagātāka un veselīgāka tauta mēs būsim! Smiešanās ir dziedniecība! Katrs var bū dziednieks, visi var būt dziednieki savās ģimenēs, mēs varam mācīties no bērniem, bērni ir mūsu skolotāji! Es esmu laimīgs par to, ka es esmu saņēmis Smieklu Jogas sertifikātu un es esmu ienācis Smieklu Jogā, tā ir iespēja Izbaudīt, aizraut, paķert un gūt iedvesmu, vienkārši radīt prieku un uzlabot savu veselību un dzīvi kopumā!

MŪSU KLIENTI

MĒS CITOS MĒDIJOS

Tikai 10 minūtes sirsnīgas smiešanās uzlabo veselību. Kas ir jaunā un modernā smieklu joga?
http://www.delfi.lv/vina/veseliba/vesela-un-laimiga/smieklu-joga.d?id=46647599

Smieklu jogas treneris grib uzstādīt Ginesa rekordu Latvijā
http://www.delfi.lv/orakuls/biblioteka/49379863_smieklu-jogas-treneris-grib-uzstadit-ginesa-rekordu-latvija

Vadība piedāvā «smieklu jogas terapiju» medicīnas darbiniekiem, lai samazinātu slimību atvaļinājumu skaitu
https://www.anglobalticnews.co.uk/vadiba-piedava-smieklu-jogas-terapiju-medicinas-darbiniekiem-lai-samazinatu-slimibu-atvalinajumu-skaitu/

Kā Smieklu Joga var uzlabot tavu smadzeņu darbību?
http://www.rigabrain.com/blog/2017/01/30/ka-smieklu-joga-var-uzlabot-tavu-smadzenu-darbibu/

Smieklu revolūcija Latvijā! Stilīgākais 21. gadsmita antidepresants – smieklu joga!
http://epadomi.lv/veseliba/26022015-smieklu_revolucija_latvija_stiligakais_21

Smieklu Jogas revolūcija: arī tu vari būt daļa no tās!
https://www.anglobalticnews.co.uk/smieklu-jogas-revolucija-ari-tu-vari-but-dala-no-tas/