Privātuma politika

Mums nodotie personas dari tiks izmantoti attiecīgās informācijas par mūsu apmācības kursiem vai pakalpojumiem sniegšanai. Visa SIA Smieklu Joga mājaslapā iegūtā informācija ir stingri konfidenciāla. Detalizētāks skaidrojums par to, kā mēs aizsargājam jūsu personas datus, ir norādīta zemāk. Jebkuru jautājumu gadījumā, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums.

Paziņojums un informācijas izpaušana

SIA Smieklu Joga saņem sekojošu informāciju par mājaslapas apmeklētājiem: domēns, nosaukums, attiecīgie personas dati, informācija par to, kuras lapas tika apmeklētas, jūsu brīvprātīgi iesniegtā informācija (piemēram, aptauju informācija), e-pasta adrese un lapas reģistrācija. SIA Smieklu Joga analizē mājaslapas datus, lai nepārtraukti uzlabotu mūsu abonentiem pieejamo materiālu vērtību, pēc iespējas pielāgojot materiālus individuālām prasībām.

Mūsu e-pasta sarakstu privātums

SIA Smieklu Joga uztur vairākus e-pasta sarakstus, kuros uzglabā savus abonentus, reģistrētos lietotājus, presi, profesionālās iestādes un citas ieinteresētās puses, kuras ir informētas par jaunajiem produktiem un pakalpojumiem. Mēs nepārdodam, neizīrējam, neaizdodam, netirgojam un neiznomājam e-pasta adreses uzņēmumiem ārpus SIA Smieklu Joga.

Jūsu dati

Jūsu iesniegtie dati tiks uzglabāti SIA Smieklu Joga datubāzē un izmantoti citu SIA Smieklu Joga produktu un pakalpojumu, kas jums varētu būt interesanti, reklamēšanai. Mēs nenododam jūsu datus trešajām personām bez jūsu piekrišanas.

Pēc jūsu pieprasījumu, jūs tiksiet izņemts no SIA Smieklu Joga datubāzes.

Visi mūsu pasākumi pasūtījumi notiek saskaņā ar augstāk izklāstītajiem noteikumiem, un to pieņemšana veido juridiski saistošu līgumu saskaņā ar Anglijas likumiem. Mēs uzskatīsim, ka jūs esat akceptējuši mūsu noteikumus un nosacījumus pasūtījuma noformēšanas brīdī, ja jūs izmantojāt mūsu mājaslapu vai veicāt pasūtījumu citā veidā, ja jūs ar mums nesazināsieties septiņu dienu laikā pēc mūsu apstiprinājuma saņemšanas.

Lai saņemtu plašāku informāciju par mūsu noteikumiem un nosacījumiem, vai individuāli izstrādātajām Smieklu jogas programmām jūsu darbavietai, vai informāciju par Smieklu jogu un smieklu apmācību, lūdzu, sazinieties ar mums.