KAS NOTIEK SMIEKLU JOGAS NODARBĪBĀ?

Smieklu Jogas nodarbību vada Smieklu Jogas skolotājs, kurš izskaidro un dod komandas, lai sāktu un pabeigtu dažādus Smieklu Jogas vingrinājumus.

Smieklu Jogas vingrinājumi tiek izpildīti vieglā, patīkamā, rotaļīgā veidā. Smieklu Joga veicina bērnišķīgu rotaļīgumu, kas palīdz smieties sirnīgi un dabīgi.

Smieklu Jogas nodarbībās mēs apvienojam smieklu vingrinājumus un jogas dziļās elpošanas tehniku ar stiepšanās vingrinājumiem un vieglām erobikas kustībām. Šie vingrojumu palīdz piegādāt vairāk skābekli visām ķermeņa šūnām, audiem, orgāniem un liek justies enerģiskam un laimīgam.

Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, tikai vēlme kārtīgi izsmieties!

KLASISKA SMIEKLU JOGAS NODARBĪBA SASTĀV NO 5 POSMIEM

1.IESILDĪŠANĀS VINGRINĀJUMI PLAUDĒJOT

Applaudēšana, plaukstas paralēli viena otrai, pirksti pret pirkstiem, stimulējot akupunktūras punktus mūsu rokās, lai palielinātu enerģijas līmeni.

2.DZIĻĀS ELPOŠANAS VINGRINĀJUMI

Smieklu vingrinājumi mijas ar dziļās elpošana vingrinājumiem, lai palīdzētu “izskalot” plaušas un dotu fizisku un garīgu atslodzi.

3.BĒRNIŠĶĪGS ROTAĻĪGUMS

Viens no Smieklu Jogas galvenajiem mērķiem ir attīstīt bērnišķīgu rotaļīgumu, kas palīdz mums smieties bez iemesla.

4.SMIEKLU JOGAS VINGRINĀJUMI

Trīs veidu Smieklu Jogas vingrinājumi: 1. Jogā balstīti – Iegūti no jogas pozām. 2. Rotaļīgi, jautri vingrinājumi 3. Vērtībās balstīti smieklu vingrinājumi

5.SMIEKLU MEDITĀCIJA UN RELAKSĀCIJA

Smieklu meditācijas laikā – smiekli jūs iemieso un pilnībā pārņem visu jūsu būtību. Kam seko liela laimes sajūta un atslābums, miers uz vairākām stundām. Pacilāts garstāvoklis visas dienas garumā!

Izpārdošana!

SMIEKLU JOGAS NODARBĪBAS

14.99 10.99

Nodarbības ilgums – 1 stunda.
Smieklu Jogas nodarbībās mēs apvienojam smieklu vingrinājumus un jogas dziļās elpošanas paņēmienus ar vieglām aerobikas kustībām. Šie vingrojumu palīdz piegādāt vairāk skābekli visām ķermeņa šūnām, audiem, orgāniem un liek justies enerģiskam un laimīgam. Smieklu Jogas vingrinājumi tiek izpildīti vieglā, patīkamā, rotaļīgā veidā.
>Uzzināt vairāk<

Notīrīt
SKU: Nav pieejams Kategorija:

Papildu informācija

SKAITS

1 PERSONA

LAIKS

1. jūnijs, 2019, 6. jūlijs, 2019, 3. augusts, 2019, 7. septembris, 2019, 5. okrobris, 2019, 2. novembris, 2019, 7. decembris, 2019