KAS NOTIEK SMIEKLU JOGAS NODARBĪBĀ?

Smieklu Jogas nodarbību vada Smieklu Jogas skolotājs, kurš izskaidro un dod komandas, lai sāktu un pabeigtu dažādus Smieklu Jogas vingrinājumus.

Smieklu jogas vingrinājumi tiek izpildīti vieglā, patīkamā, rotaļīgā veidā. Smieklu joga veicina bērnišķīgu rotaļīgumu, kas palīdz smieties sirsnīgi un dabīgi.

KLASISKA SMIEKLU JOGAS NODARBĪBA SASTĀV NO 5 POSMIEM

1.IESILDĪŠANĀS VINGRINĀJUMI APLAUDĒJOT

Aplaudēšana, turot plaukstas paralēli vienu otrai, pirkstus pret pirkstiem, stimulējot akupunktūras punktus mūsu rokās, lai palielinātu enerģijas līmeni.

2.DZIĻĀS ELPOŠANAS VINGRINĀJUMI

Smieklu vingrinājumi mijas ar dziļās elpošanas vingrinājumiem, lai palīdzētu “izskalot” plaušas un sniegtu fizisku un garīgu atslodzi.

3.BĒRNIŠĶĪGS ROTAĻĪGUMS

Viens no Smieklu jogas galvenajiem mērķiem ir attīstīt bērnišķīgu rotaļīgumu, kas palīdz mums smieties bez īpaša iemesla.

4.SMIEKLU MEDITĀCIJA UN RELAKSĀCIJA

Smieklu meditācijas laikā smiekli pārņem visu jūsu būtību. Tam seko laimes sajūta un atslābums, miers uz vairākām stundām. Pacilāts garastāvoklis visas dienas garumā!

5.SMIEKLU JOGAS VINGRINĀJUMI

Ir trīs veidu Smieklu jogas vingrinājumi: 1. Jogā balstīti - iegūti no jogas pozām. 2. Rotaļīgi, jautri vingrinājumi – novērš kautrīgumu un veicina grupas saliedētību, palīdz pārvērst apzinātos, ar gribas piepūli izraisītos smieklus spontānos smieklos bez piepūles. Bieži tiek iekļautas radošās metodes, kas ierosina iztēli un veicina domāšanas radošumu. 3. Vingrinājumi, kuri paredzēti, lai "programmētu" pozitīvas izjūtas kustībās vai situācijās, mācot mūsu zemapziņai jaunas, pozitīvas automātiskas atbildes reakcijas.

SMIEKLU JOGAS NODARBĪBAS

14.99

Smieklu Jogas nodarbībās mēs apvienojam smieklu vingrinājumus un jogas dziļās elpošanas paņēmienus ar vieglām aerobikas kustībām. Šie vingrojumu palīdz piegādāt vairāk skābekli visām ķermeņa šūnām, audiem, orgāniem un liek justies enerģiskam un laimīgam.

Smieklu jogas vingrinājumi tiek izpildīti vieglā, patīkamā, rotaļīgā veidā. Smieklu joga veicina bērnišķīgu rotaļīgumu, kas palīdz smieties sirnīgi un dabīgi.

Nodarbības ilgums – 1 stunda.
>Uzzināt vairāk<

Notīrīt
SKU: Nav pieejams Kategorija:

Papildu informācija

SKAITS

1 PERSONA

LAIKS

22. februāris, 2020, 28. marts, 2020, 18. aprīlis, 2020, 30. maijs, 2020, 27. jūnijs, 2020, 18. jūlijs, 2020, 22. augusts, 2020, 19. septembris, 2020, 17. oktobris, 2020, 7. novembris, 2020, 5. decembris, 2020