SMIEKLU JOGA TAVĀ UZŅĒMUMĀ

SMIEKLU JOGA UZŅĒMUMA PASĀKUMOS

Pārsteidz savus darbiniekus vai klientus ar oriģinālu pasākuma aktivitāti. Smieklu Joga būs aizraujoša sastāvdaļa Jūsu uzņēmuma korporatīvajos pasākumos, jubilejas ballītēs, sporta spēlēs un citos Jums nozīmīgos notikumos!

Smieklu Joga ir vispasaules fenomens, ko veiksmīgi praktizē vairāk nekā 100 dažādās valstīs. Tas ir spēcīgs ierocis, kas palīdz biznesa cilvēkiem samazināt stresu darba vietā un izveido radošu, priecīgu enerģisku un produktīvu komandu.

BBC un Google Offices to izmanto, Oprah Winfrey ir to izmēģnājusi un atzīst par noderīgu, Britu aktieris John Cleese atzīst to par labu esam. Šis inovatīvais koncepts ir ticis plaši atzīts visur pasaulē un par to ir rakstīts prestižās publikācijās- TIME Magazine, The New Yorker, National Geographic, Wall Street Journal, Daily Telegraph un daudz kur citur.

“LEDUS LAUŠANAS”, AKTIVIZĒŠANĀS NODARBĪBAS

Ideāls sapulču, konferenču vai semināru sākums, kas ātri aktivizēs dalībniekus un ieslēgs labu garastāvokli, un uztvert spējīgu psiholoģisko stāvokli.

IEVADA RADOŠĀ DARBNĪCA

Dalībnieki izmēģina vienkāršas, iedarbīgas un zinātniski atzītas atbrīvošanās no stresa, emocionālās inteliģences attīstīšanas, sasaistes spējas nostiprināšanas un snieguma uzlabošanas stratēģijas.

IMPROVIZĀCIJAS RADOŠĀ DARBNĪCA

Ideāls sapulču, konferenču vai semināru sākums, kas ātri aktivizēs dalībniekus un ieslēgs labu garastāvokli, un uztvert spējīgu psiholoģisko stāvokli.

IDIVIDUĀLĀS PREZENTĀCIJAS

Īpaši tavai organizācijai pielāgotas radošās darbnīcas prezentācijas veidā. Piemēru tēmas ietver: veselība un labklājība, stresa noņemšanas līdzekļi, komandas izveide un augstākais sniegums.

7 LIELISKI IEMESLI, LAI IEVIESTU SMIEKLU JOGU SAVĀ ORGANIZĀCIJĀ

1. Ātrākais veids, kā samazināt stresu

Lai arī ir daudz metodes, ko izmanto, lai samazinātu stresu, Smieklu Joga ir visātrākā un persona var sajust uzlabojumus jau pēc pirmās sesijas. Smieklu Joga ir viens vingrinājums, kas samazina fizisko, garīgo un emocionālo stresu vienlaicīgi un sniedz emocionālo balansu. Tas palielina pozitīvās emocijas un samazina negatīvās emocijas. Pat īpaši talantīgie un pieredzējušie darbinieki nespēj veikt uzdevmus labi, ja tiem ir problēmas ar emocijām, kuras tiek izraisītas darba vidē.

2. Veselīgs vingrinājums aizņemtiem cilvēkiem

Smieklu Joga darbojas kā aerobais vingrinājums bez svīšanas. Dr. Williams Fry no Stanford University pierādīja, ka 10 minūtes izsmiešanās no sirds ir tikpat daudz, kā 30 minūtes pavadītas airējot. Tā palīdz stimulēt sirds ritmu, palielina asins cirkulāciju, apgādā ar skābekli un atbrīvo organismu no toksīniem.

3. Augsta veiktspēja

Šobrīd veiktspēja ir atkarīga no garastāvokļa un Smieklu Jogai ir spēks izmainīt cilvēka garastāvokli pāris minūtēs, izlaižot neiro -peptīdus no smadzeņu šūnām, tie tiek saukti par endorfīniem. Zinātne mums saka, ka smadzenēm nepieciešams par 25% vairāk skābekļa nekā citiem ķermeņa orgāniem. Smieklu Joga palielina skābekļa rezervi, kas palīdz sasniegt optimālu veiktspēju un paaugstina enerģijas līmeni.

4. Komandu saliedēšana

Cilvēki, kuri smejas kopā, strādā kopā. Smieklu Joga ir spēcīgs instruments, kas satuvina cilvēkus ļoti vienkārši. Tā arī palīdz saniegt pozitīvu garīgo attieksmi, cerību un optimismu, uzlabo komunicēšanas prasmes, kas palīdz komandu saliedēšanā.

5. Motivācija un komunikācija

Cilvēkiem, kuri strādā galvenajā ofisā, pārdošanā un mārketingā, Smieklu Joga palīdz pasmaidīt un veicināt labas sajūtas ķermenī. Tas uzlabo komunikāciju, kas, savukārt, noved pie palielinātas klientu bāzes un klientu apmierinātības.

6. Inovācijas un radošums

Bērnības rotaļīgums Smieklu Jogā stimulē labās smadzeņu puslodes aktivitāti, tā ir daļa, kas atbild par radošumu. Tas palīdz radīt jaunas idejas un paver vietu jauniem ieskatiem, lai atrisinātu problēmas darba vietā. Personai vajag nākt klajā ar jaunām idejām un nemainīgu inovāciju, lai būtu priekšgalā šajā sāncenšu pilnajā tirgū, Smieklu Joga palīdz cilvēkiem kļūt radošākiem un radīt jaunas idejas.

7. Uzlabo koncentrēšanās spēju Cilvēkresursu vadīšanā

Cilvēka smadzenes nespēj koncentrēties ilgāk par 90 minūtēm. Pēc šī laika, koncentrēšanās spēja samazinās. Pat 5-10 minūšu Smieklu Jogas sesija nodrošina lielisku enerģijas lādiņu garajās Cilvēkresursu vadīšanas treniņu nodarbībās un konferencēs. Tā palīdz uzlabot koncentrēšanās spēju, uzmanības ilgumu, uzlabo mācīšanās spējas un vairo potenciālu.

4-12 NEDĒĻU ATVESEĻOŠANĀS PROGRAMMA

Mērķis: Nodrošināt unikālu un efektīvu programmēšanu darbinieku veselības uzlabošanai, korporatīvās kultūras paaugstināšanai un ilgstošu pozitīvu organizatorisko pārmaiņu radīšanai.  

Galvenais saturs: Mūsu programmas ir individuāli izstrādātas katras organizācijas konkrētām vajadzībām un izaicinājumiem, un tās ietver Smieklu jogas, grupu fitnesa, meditācijas un vadītās vizualizācijas un/ vai hipnoterapijas maisījumu, kas tiek pasniegts katru nedēļu 4-12 nedēļu garumā.

12 MĒNEŠU VISAPTVEROŠA SMIEKLU JOGAS INICIATĪVA

Mērķis: Nodrošina risinājumu organizācijām, kuras vēlas īstenot regulāru Smieklu jogas programmēšanu darbavietā.

Galvenais saturs: SIA Smieklu Joga nodrošina privātu sertificētu Smieklu jogas līderu apmācību programmas pastāvīgajiem dalībniekiem. Pēc veiksmīgas apmācības pabeigšanas, Smieklu Jogas programmas vēstnieki būs kvalificēti vadīt uzņēmuma Smieklu Jogas nodarbības. SIA Smieklu Joga uzrauga un atbalsta programmas īstenošanu ar periodisku koordinatoru kvalifikācijas paaugstināšanas nodarbību un pastāvīgas programmas novērtēšanas palīdzību.

UNIKĀLI FAKTI PAR SMIEKLU JOGU JŪSU BIZNESAM

  • Paaugstināta peļņa, ieguldītā nauda efektīvi atmaksājas un aizņem mazāk laika.
  • Ātri samazina stresu un persona izjūt ieguvumus jau pēc pirmās sesijas.
  • Zinātniski pierādīta ar izmērāmiem rezultātiem.
  • Uzlabots darba sniegums.
  • Uzlabota komunikācija un komandas darbs.
  • Viegli praktizēt.
  • Ikviens to var darīt un tas ir JAUTRI!

Lai saņemtu plašāku informāciju par individuāli izstrādātām korporatīvajām programmām darbavietām vai informāciju par Smieklu Jogu un smieklu apmācību, lūdzu, sazinieties ar mums.